Imazhi i Shqiperise ne bote..???

Pasqyra e Shqiperise ne bote ka ndryshuar apo nuk bie shume ne sy zhvillimi qe po ben shteti i vogal ballkanik.

Perse gazetat italiane jane te vetmet qe jan pak te pasterta me shqiperine.
Sepse Berluskoni eshte shok me Berishen.

3 commenti:

 1. Shqiperine nuk e duan komunsitatat italian

  RispondiElimina
 2. pse ne shqiperi pak komunista ka .

  RispondiElimina
 3. komunismi ishte me mire se tani .tani kane ikur tegjithe neper bote dhe nuk dine ku jane.
  Rrofte xhaxhi enver

  RispondiElimina