Chameria è Albanese- Çamë nuk jeni vetem

I crimini Greci (per mano degli slavi e non dei greci veri sui Cham)sulle popolazioni più antiche dei Balcani.

8 commenti:

 1. è giusto i criminali sono gli slavi(serbi) e non i greci
  greci e albanesi sono la stessa cosa

  RispondiElimina
 2. cameria e albania, e posto dove sono nati i miei genitori, e sono fiera di esere came. T.V.B.

  RispondiElimina
 3. chi come me a visitato la boa partedi camria...direbe che e bellissima, stupenda, e una perla, e unica, io amo cameria.

  RispondiElimina
 4. pa kosovo e ciameri nuk do kete shqiperi.Ciameria eshte e jona duan apo nuk duan grekerit une jam djal nga vola

  RispondiElimina
 5. rispondo che greci e albanesi non sono la stessa.i albanesi sono discendenti dei ilir e i pellasgi e pirro re di epir non e era greco.

  RispondiElimina
 6. do apo sdo greku cameria eshte e cameve. un kam lindur atje, edhe gjyshi , stergjyshi e katragjyshi. ne kemi lindur e duam te vdesim atje.

  RispondiElimina
 7. ju came ne rradhe te pare jeni shqipetare dhe ne rradhe te dyte jeni came qe sdo te thote vec tjeter nje emer si te thuashe toske apo gege apo labe...por prap jeni shqipetare,dhe shqipetaret ju kane mbrojture me 100 vjetra dhe sone me te shumtet jane po ne shqiperi...ne se dini cfare kane bere greket me ju...shume prej jush sot nuk do beheshit verjiopirjot o ku ta di un....lexoni ne inernet cfare thone greket per ju,dakort qe keni tokat atu po ku rrini sote ku hani dhe pini...

  RispondiElimina
  Risposte
  1. ylli camet jane shqipetare.po ti cfare je?ne qofte se je shqiptare mundohu ta ndimosh ceshtien came-shqipetare, mos humb kohe te shash camet,nuk eshte costrutivo.shiko me larg.

   Elimina