Edi Rama

4 commenti:

 1. o edvin o pallllllllllllllllllllll

  RispondiElimina
 2. o edvin je politikani me imir i shqiperis

  RispondiElimina
 3. o ediii je ignoranti dhe anti-kombetar dhe je me te vertet djali i Kristaqit
  miku i Ruqit isht minister ne koh te diktatures dhe mikut tjeter Skender Gjinushit isht minister i diktatures i cili para pak ditesh i bani thirrje popullit per protesta te dhumshe si tunisia
  Uroj qe drejtesia te qoje ne burg pasi je ignorant i vertet e i pa bes !!

  RispondiElimina
 4. Perse Sali Berisha dha urdher per te vrar Remzi Hoxha? Sepse Hoxha e kishte filmuar duke shitur nafte e arme Sllobodan Milloseviç!!! Une e pashe ate video! Eshte i 1995, po kam edhe nje deshmintar

  RispondiElimina