Viti i ri 2008 ne Tirane Vlore, Durres ,Sarande ne Shqiperi

Ne tirane do te organizohen disa concerte per festat e vitit e ri 2008
ne tirane do te cohet nje peme e Vitit te Ri ne Sheshi Skenderbeu
gjithashtu kane bere te ditur edhe mediat e vlores dhe durresit qe per vitin e ri po pregatisin ghera te ndryshme..

Nessun commento:

Posta un commento