giovedì 3 febbraio 2011

Sa here ka trazira ne Shqiperi, anti-shqiptari Nikolas Geixh na ben vizite


Nikolas Geixh...Eshte Antishqiptari qe lobon kunder Shqiperise dhe ceshtjes Came..Kur pyetet nga gazetaret e percmon ne menyren me te ulet, dhe thua se nuk ka ekzistuar asnjehere kjo ceshtje. Kete here ai viziton minoritaret Greke ne Dropull ku shpreh mbeshtetjen per partine greke Mega po ashtu flet per regjistrimin etnik te popullsise Shqiptare si nevoje te domosdoshme..

3 commenti:

  1. po ku kemi shtet ne shqiperia ka ngel ne duart e kriminelit sali berisha dhe te komunistve

    RispondiElimina
  2. questo niki e unterrorista che difende chi ha fato terrore e maltratato done e bambini e un colaboratore dei grecci o un ex nasista .gli piace la guerra e non la pacie.che vada al diavollo e non rompi i esebidei.

    RispondiElimina
  3. nikola skeixh ciameria eshte e shqiperise te pelqen apo jo ciamet jane lindur dhe ritur ne troje shqipetare me flamurin kuq e zi

    RispondiElimina