sabato 25 dicembre 2010

Big Brother 4 Albania live


Big Brother 4 Albania live

attendere la fine della pubblicità

Per te shikuar big brother albania 4 live ju lutem prisni deri sa te mbaron koha e reklamave me poshte.

8 commenti:

 1. MEGLIO GRANDE FRATELLO ALBANESE

  RispondiElimina
 2. albanesi siete i migliori. na marrte pleshtat guendalina,

  RispondiElimina
 3. dhe mos behen geloze femrat italiane per ne, se ajo dihet qe jemi me te mira. sa vajti erinella tek grande fratello ja mori zemren davidit dhe prandaj guendalina ci insulta

  RispondiElimina
 4. Perse Ti Jonella i drejtohesh telespektatoreve shqipetar dhe shqipetare kudo qe jeni ne oren dy e gjysem te nates? Ja ku po te pergjigjet nje telespektator qe ndollet jashte shqiperise dhe qe po ju ndjek. Ngjall vetem neveri, nuk ke shtylle kurizore po ecen me kembet e Ermeles. Je thashethemexhia me e madhe qe eksiston ne rruzullin tokesor. Vdiqe per Ogrenin , por je shume larg nga ai dhe Neda si nga edukata, zgjuarsia, dhe serioziteti. Ke gjetur vetveten te Ermela. Nedes i the se te erdhi keq qe te krahasoi me Ermelen, por nuk prite te beje thashethemet e rradhes menjehere me Ermelen. Ermela eshte me e zgjuar se ty se po luan edhe me ty edhe me Ervinin, panvarsish qe nuk pajtohemi me ata qe per nje loje luajne me veten e tyre, me trupin e tyre, me ndjenjat e tyre ose te dikujt tjeter.

  RispondiElimina
 5. big brother e fiton neda,se eshte me e mira dhe din te tregoj vlerat veta dhe mbi te gjitha e dukaten e saj.dhe i respktoj ndjenjat e saj me ogrenin,vertet bravo sepse gjerat intime nuk tregoen ne nje reaiti shou bravo neda je me mira....:)

  RispondiElimina
 6. klodi shko shpi lal se pordha kena vet sa dush sa skena ku ti cojm lal.ajt shko shpi....:)

  RispondiElimina
 7. Bigu 4 ku i ke gjetur keto femra si Alma Ermela Klodi Jonela qe nuk dine te bejne gje tjeter vetem te urrejne ne menyre te llahtarshme dhe te bejne thashetheme nga me te neveriteshme. Keto jane femra te rrezikshme ne jeten e perditeshme se kane aftesi ta bejne mashkullin me barre.

  RispondiElimina
 8. I lovеd aѕ muсh as you'll receive carried out right here. The sketch is tasteful, your authored subject matter stylish. nonetheless, you command get bought an nervousness over that you wish be delivering the following. unwell unquestionably come more formerly again as exactly the same nearly a lot often inside case you shield this hike.
  Also visit my blog post - staub sex tape

  RispondiElimina