mercoledì 25 marzo 2009

çudi!!!

Cudi!!!

Edi Rama eshte i pa martuar, mban unaze. Berisha eshte i martuar, nuk mban unaze.

Bollano kerkon ndarjen e Shqiperise eshte kandidat per deputet i PD-se.
Patriotat shqiptare ne Tepelene dhe Gjirokaster qe mbrojne Shqiperine ndiqen penalisht nga qeveria “shqiptare”.

Janullatos eshte grek qe ka zaptuar Kishen shqiptare, Berisha e takon dhe e uron.
At Marku, prift shqiptar injorohet nga Berisha.

Berisha premtoi obelsik per martiret came por shet eshtrat e civileve shqiptar dhe nderton obeliske greke.

Keshilli i sigurmit kombetar duhet te jete shqiptar, drejtohet nga Fazllici serb.

Serbi Fazllic i Berishes pretendon te jete investues, por pa investuar nje qindarke mori 54 milion dollar nga fukaraja shqiptar.

Berisha do ta “hap” dosjet, por dosjeve te UDB-se i jep amnisti.

Leka Zogu "eshte" mbreti i shqiptareve, djali i tij punon per qeverine Berisha, me antishqiptare qe ka njohur historia.

Ish te perndjekurit i njohin xhelatet e tyre dhe vazhdojne te kerkojne lemoshe prej xhelateve.

Edi Rama plus Erion Veliaj therret politike te re dhe na ofron hajdutlleqet e vjetra.


Shqiptaret ne vend qe te jene ne shesh qe te ndeshkojne fajtoret dhe te marrin fatin e Atdheut ne duart e tyre, rine e shikojne "Big Brother".

Petrit Kola

fonti http://vertet.blogspot.com/

1 commento:

  1. Duhet bere e mundur qe te jete dikush, i cili bie ne kontakt me keto infomacione, gjithmon e here pas here te kete kurajo qe ti shpalle keto gjera per popullin ne mase, qe ai te informohet. Bejme thirrje te gjithe rinis shqiptare: studente, emigrante, te papune, fshatare e qytetare te thjeshte, te ndertojme nje komitet Atdhetar qe te veproj kunder c'do elementi antishqiptar pa pare ne fytyr askend dhe sa me e larte te jete pozita ketij elementi aq me i fuqishem te jete "sulmi, kunderveprimi, dhe imobilizimi" ndaj tij.

    RispondiElimina