sabato 5 gennaio 2008

Shikoni cfare ndodhi ne greqi ne 2005-

Mbas fitores se shqiperise 2-1 ndaj greqise disa tifose kuqe e zi dolen ne athine dhe ne qytetet e tjera per te festuar ate dite qe shume madheshtore qe te gjitheve shqiptarve ju cel zemra.
Polizia greke razziste rreh shqiptaret. video..

Ky video eshte edhe per ata politikante qe nuk dine ta bejne punen e tyre dhe po tallen me vellezerit e tjere shqiptare..
Ne kete rast vdiq Gramoz Pallushi 20 cjec i larguar nga familja dhe e vrasin kafshet greke.

3 commenti:

  1. i qifsha motern grekut qe na ka vrare shpirtin

    RispondiElimina
  2. Ky Greku po na demoralizon,po na shkaterron, dhe injoron. Ca te bejme ne te shkretet kush do te na mbroje...? Saliu apo fatosi...

    RispondiElimina
  3. Mos bleni mallra greke,mos armatosni doren e vrasesve tane

    RispondiElimina