sabato 12 gennaio 2008

Campagna elettorale di Sali Berisha 2006

Tutte le promesse mantenute da sali berisha nel video ci sono tutti gli arresti e tutte le promesse mantenute..

3 commenti:

  1. Saliu ka bere gjera te mira tani por ne 97 me ka mare leket edhe po i pres..

    RispondiElimina
  2. nuk i mori saliu i moren bossat - vefa gjallica me shoke-- saliu nuk qyn ne pune fare

    RispondiElimina
  3. fuck berisha rama dhe gjithe bastardet politikan shqiptar ,dhe te gjithe ata qe u shkojne mbrapa

    RispondiElimina